úvod pro FEL tvorba autor kniha návštěv
 

FunThom@$  

_ tak to jsem prosím ... já _

přísloví okamžiku
Sofokles: Nikdo nemiluje ?ivot tak, jako starý člověk.

C'est moi

(na angličtinu jsme museli dělat životopis :))

Pár charakteristických rysů

Co umím: Trochu lecos, občas i nadprůměrně, pořádně ale nic. Třeba vyžehlit košili do tanečních jsem uměl:)
Co moc neumím: Mluvit (na tom se pracuje). Bavit se. Mít trvale dobrou náladu. Vařit (ale na tom se taky občas pracuje:)). Uznat, že víno může bejt dobrý (nojo dobře byl jsem ve Francii. Může). Přiřadit z hlavy název měsíce k pořadovýmu číslu.
Co nevím: Jak chutná pivo, o látkách omamných nemluvě. Jaký je bejt ožralej. Kolik je mi let. Z jaký jsem přilít planety. Proč mě tady nechali. Kdo mi s tím pomůže.
Co mám rád: Inteligentní humor. Ironii. Triatlon.
Co nemám rád: Protivítr. Zahulený hospody. Pohled na pivo. Podzim.
Co bytostně nesnáším: Když někdo píše "by jsme"
Co nechápu: Počítačový hry. Princip mezilidských vztahů. Proč si o mně každej vždycky myslí něco jinýho, než co doopravdy jsem. Proč chodím na přednášky.
Čemu slepě věřím: Schrödingerově rovnici. Že se mi všechno nezdá.
Co spočtu i bez techniky: 1+1. Parciální derivaci x podle y.
Jaké znám cizí jazyky: Byl jsem dva semestry ve Francii (a tejdně ten jazyk používám). Snažím se probudit angličtinu. Německy už jsem zapomněl. Znám tři slova rumunsky a dvě maďarsky. Na Ukrajině jsem se dokonce naučil i azbuku, ale matka moudrosti je opakování, já neopakoval a tak už to zas moc neumím. No a potom HTML, PHP, Java, c#, lisp, prolog, prostě samé praktické cizí jazyky:)
Kolik mám kamarádů: Spoustu. Když něco potřebujou...
Kam nejdál jsem dojel či doběh: na kole 250km za nějakých těch 9 hodin při Králi šumavy. Na duatlonu už dvakrát 20+100+10=130km a to ještě v kopcích. A na triatlonu 3+180+42,2 = 225,2km:)
Kde jsem taky jezdil: Maďarsko, Rumunsko, Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Ukrajina, Švédsko (viz kolotoulky)
Kde jsem ještě taky byl: Na lyžích bez občanky v Polsku, celníci přišli až když jsem se vracel. Příjemně po těle mi v pravdě nebylo. A někdy ve školce jsem byl v Bulharsku. Takže to vlastně nikde neznám a připadám si úplně divně, protože všichni okolo to všude znají, všude byli, no a já můžu leda závidět nebo brečet.
Jak často chodím do kina: Jednou za dva roky. Když nepočítám francouzskej institut
Kolik mám bot: Na běhání. Na kolo. Na běžky. Na kolo. Na běhání. Jedny normální. Druhý normální. S dírama. Bez děr. No, koukám že spoustu! Jaký mám hodnotný statky: Kolo. Kolo. Auto. Počítač. Brejle. Kolo. ... :o) Pořadí není náhodné - jen suchaři maj auto dražší než kolo. To je nevýhoda dražších aut: pak si musí člověk kupovat moc dobrý kolo.
Kolik mám dioptrií: dohromady -5,25
 
čeho si vážím: že jsem jinej než ostatní
co mě štve: že jsem jinej než ostatní